Esenyurt Oto Ekspertiz

Esenyurt Oto Ekspertiz

Esenyurt’ ta İkinci el araçların ekspertiz işlemleri için teknik cihaz ve ekipmanlarla hizmet veren Esenyurt oto ekspertiz firmamız tarafsız ve bağımsız olarak çalışır. Detaylı incelemelerle aracın kaza ve arıza durumunu tespit edip detaylı ve herkes tarafından anlaşılabilecek bir raporu düzenliyoruz. İstanbul’ da ki ilk kurumsal, bağımsız, tarafsız ve donanımlı oto ekspertiz firmamızdan garantili hizmet alabilirsiniz.

Firmamız hiçbir kurum, araç markası veya galeri satış firması ile sözleşme yapmıyor. İkinci el aracı alacak kişiye de satacak kişiye de elit mesafede bulunuyoruz. Tek işimiz ikinci el oto ekspertizdir. Araç alışverişinde veya tamirine aracı olmuyoruz. Aracın 501 ayrı noktasında tüm test ve muayeneleri yapıp sonuçları ayrıntılı olarak, bilgisayar ortamında oluşturduğumuz teknik veriler içeren şablonlarla birlikte raporluyoruz. İkinci el araç için profesyonel ekspertiz raporu düzenliyoruz. Araç sahibine onarım ya da bakım konuları hakkında bilgilendiriyoruz.

Firmamız yerli ve ithal bir çok otonun alım – satım öncesi ekspertiz testlerini ve muayenelerini bağımsızlık ilkesi ile hızlı bir şekilde yapıyor. Firmamızda kullandığımız cihazlar son teknoloji ürünü olup İSO ve CE belgelidir. Ustalarımız alanlarında eğitim almış ve uzman sertifikalıdır.

Firmamız alacağınız arabayı kendine alıyormuş gibi inceler ve paranızı korur. Kalite politikamızın temelinde tüm pazarlarda güvenilir, duyarlı müşteri beklentilerini karşılayabilen tamamen bağımsız ve tarafsız oto ekspertiz hizmeti sunup bunu devam ettirmek vardır.

Verdiğimiz Hizmetler

İkinci el oto ekspertiz hizmetimiz kapsamında, aracın her bir ayrıntısını dikkatlice inceleyip, test sürüşleri yapıyoruz. Araçla ilgili hiç bir detayı atlamadan da oto ekspertiz raporunu yazıyoruz.

Yaptığımız incelemeler:

  1. İç ekspertiz
  2. Dış ekspertiz
  3. Fren testi
  4. Süspansiyon testi
  5. Dosya sorgulama
  6. DYNO test
  7. Mekanik ekspertiz
  8. Motor ekspertizi
  9. Kaporta boya ekspertizi